केन्द्रीय संस्करण

कर्णाली प्रदेशमा अब यी पर्वमा हुनेछ सार्वजनिक विदा

person explore access_timeजेठ १४, २०७७ chat_bubble_outline0
file photo

काठमाडौं । कर्णाली प्रदेश सरकारले २०७७ सालमा दिने सार्वजनिक विदाको तालिका सार्वजनिक गरेको छ । शुक्रबार बसेको प्रदेश मन्त्रिपरिषदको बैठकले विभिन्न सामाजिक तथा सांस्कृतिक पर्वहरुमा दिने सार्वजनिक विदाबारे निर्णय गरेलगत्तै तालिका सार्वजनिक गरिएको हो ।

तालिकामा धान दिवस, साउने सक्रान्ति, देउडा पर्व, प्रदेश स्थापना दिवस, माघे सक्रान्ति, चैते दशैं लगायतका चाडपर्वहरुलाई समेटिएको छ । यी पर्वहरुमा प्रदेश सरकारले सार्वजनिक विदाका लागि स्वीकृत गरेको छ । बैठकले तिथिअनुसार दिइने अन्य महत्वपूर्ण चाडपर्वहरुको सार्वजनिक विदा भने आन्तारिक मामिला तथा कानून मन्त्रालयले तत् तत् समयमा निर्णय गरी सार्वजनिक गर्ने जनाएको छ । मन्त्रिपरिषद बैठकले योसहित अन्य ६ बुँदे निर्णय समेत गरेको छ ।
यस्ता छन् निर्णयहरु  


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.