प्रदेश नम्बर २ मा थप ३५ जनामा कोरोना संक्रमण

person explore access_timeजेठ १३, २०७७ chat_bubble_outline0

जनकपुर । प्रदेश नम्बर २ मा थप ३५ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ । समाजिक विकास मन्त्रालयका सचिव डा.रामप्रसाद घिमिरेले मिडिया ब्रिफिङको क्रममा प्रदेशको अवस्था भयावह भइरहेको जानकारी दिए । सचिव घिमिरेकाअनुसार नेपाल–भारत खुला सीमा नाकाका कारण प्रदेश नम्बर २ मा कोरोना संक्रमणको अवस्था भयावह बन्दै गएको हो । उनले रौतहटमा २२, सिरहामा ५, बारामा ५, महोत्तरीमा २ र धनुषामा १ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको जनाए ।

धनुषामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएका १ पुरुष मुखियापट्टी मुसहरनिया गाउँपालिकास्थित बेला बस्ने २२ वर्षीय युवक हुन् । त्यस्तै महोत्तरीका पुष्टि भएका मनरासिसवा नगरपालिका वडा नम्बर १० बस्ने ३० र ३५ वर्षका पुरुष रहेको सामाजिक विकास मन्त्रालयले गरेको छ ।

प्रदेश नम्बर २ मा पछिल्लो २४ घण्टामा भेटिएका सबै संक्रमितहरुलाई विभिन्न आइसोलेशन अस्पतालमा उपचारको व्यवस्था मिलाइएको सचिव घिमिरेले बताए । त्यस्तै प्रदेश– २ मा संक्रमितको संख्या २ सय ६८ पुगेको छ भने उपचार पछि ७६ जना निको भएर घर फर्केको उनले जनाए ।

संक्रमित व्यक्तिहरु भारतबाट आएका र उनीहरुको सम्पर्कमा गएकाहरुलाई कोरोना संक्रमण भएको सचिव घिमिरेले बताए । यससँगै प्रदेश नम्बर २ मा कोरोना संक्रमितको कूल संख्या २ सय ६८ जना  पुगेको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।