केन्द्रीय संस्करण

विप्लव समूहकी नेतृ बन्दनाको भारतमा निधन

person explore access_timeजेठ १३, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नेत्रविक्रम चन्द विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीकी पूर्व केन्द्रीय सदस्य एवं अखिल नेपाल किसान महासंघ क्रान्तिकारीकी पूर्व केन्द्रीय अध्यक्ष सविता सिंह बन्दनाको निधन भएको छ ।
 उनको ४० बर्षको उमेरमा भारतको नयाँ दिल्लीमा निधन भएको हो । 
महासचिव विप्लवले मंगलबार शोक वक्तव्य जारी गर्दै बन्दनाको अल्पायुमै भएको निधनले पार्टीलाई अपूरणीय क्षति पुगेको जनाएका छन् । जाजरकोट घर भएकी बन्दना लामो समयदेखि बाथ रोगबाट ग्रस्त भएकाले उपचाररत रहेकी थिइन् । विप्लवले बन्दनाका १४ वर्षीय छोराको शिक्षा, स्वास्थ्य र पालनपोषणको सम्पूर्ण जिम्मा लिने प्रतिबद्धता पनि विज्ञप्तिमार्फत जनाएको छ ।  

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.