केन्द्रीय संस्करण

बीमालेख धितोमा ऋण लिनेलाई ब्याजमा १५ प्रतिशत छुट

person explore access_timeजेठ ७, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । बीमालेख धितोमा ऋण लिनेलाई ब्याजमा १५ प्रतिशत छुट दिइने भएको छ ।

बीमा समितिले इजाजतप्राप्त सबै बीमा कम्पनीहरुलाई निर्देशन दिँदै ऋणको भुक्तानी अवधि सकिएका ऋणीले आफ्नो ऋणको साबाँब्याज लकडाउन सकिएको एक महिनाभित्र बुझाएमा ब्याजमा १५ प्रतिशत छुट दिन भनेको हो ।

त्यस्तै, समितिले ‘सूचना प्रविधि मार्गदर्शन २०७६’ को अधिनमा रही बीमालेख अनलाइनमार्फत् बिक्री गर्न चाहने बीमा कम्पनीले कार्यविधि तयार गरी बीमा समितिमा पेश गरेमा त्यसलाई स्वीकृत गर्ने निर्णय समेत गरेको छ । 

त्यस्तै, बीमा कम्पनीहरुले उपलब्ध गराउने तालिमहरु भर्चुअल रुपमा गराउन सकिने तथा अन्य कार्यमा व्यवस्थापन खर्च न्यूनीकरण गर्ने सम्बन्धमा कुनै प्रस्ताव पेश गरेमा त्यसलाई पनि स्वीकृत गर्ने व्यवस्था गरिएको छ । 


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.