छुट्टीमा गएका नेपालीहरु साईप्रस फर्कन पाउने

person explore access_timeजेठ ६, २०७७ chat_bubble_outline0

साईप्रस । स्वदेश एवम् विदेश  भ्रमणमा गएका  र उतै भिषा सकिएकाहरुले फेरि  आबेदन फारम भरेर साईप्रस प्रवेश गर्न पाउने भएका छन् । साईप्रसको सिभिल रजिस्ट्री एवम् माईग्रेशन डिपार्टमेन्टले सोमबार एक सूचना जारी गर्दै सो कुराको जानकारी दिएको हो ।


खासगरी नेपाल छुट्टीमा गएका श्रमिक एवम् विद्यार्थीहरुको  न्युनतम ३ महिनाको भिषा छ भने एयरपोर्ट खुल्ने वित्तिकै आउन पाउने र जसको भिषा सकिएको छ, उनीहरुले डिपार्टमेन्टको वेभसाईटमा गई अबेदन दिन  अनुरोध गरिएको छ ।  नेपाल वा अन्य देश गएर १५ मार्च २०२० भित्र साईप्रस प्रवेश गर्न नसकेकाहरु र भिषा भएकाहरुले एयरपोर्ट खुलेपछि आउन सक्ने डिपार्टमेन्टले आफनो बेभसाईटमा उल्लेख गरेको छ ।  कोरोना महामारी सुरु हुनुभन्दा पहिला  धेरै नेपाली श्रमिक एवम् विद्यार्थीहरु नेपाल पुगेका छन् । यो सूचना प्रकाशित भएसँगै उनीहरुलाई साईप्रस पुनः प्रवेश गर्न सहज हुने बुझिएको छ । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।