केन्द्रीय संस्करण

फिल्म ‘गाजा एडिक्ट’ युट्युवमा

person explore access_timeजेठ ६, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । कोरोनाको कहरका कारण ठुलापर्दा फिल्म रिलिज, छायाँकन लगायत सबै काम रोकिएका छन् । धेरै पहिले निर्माण भएर सार्वजनिक प्रदर्शनमा समेत आइसकेका फिल्म युट्युवबाट सार्वजनिक हुनु बाहेक अहिले ठुला पर्दाका फिल्मको कुनै पनि गतिविधि भएको छैन । 

यस्तो समयमा युट्युव तथा महोत्सवका लागि लक्षित गरेर भने विभिन्न छोटा फिल्म बन्ने र सार्वजनिक हुने क्रम भने दिन प्रतिदिन बढ्दो छ । यस्तैमा रोशन दाशको निर्देशनमा दुई छोटो फिल्म बनेको छ । फिल्म हुन ‘ओयजा’ र ‘गाजा एडिक्ट’ । 

रेज इन्टरटेनमेन्टको प्रस्तुति रहेको छोटो हरर फिल्म ‘ओयजा’ को अहिले टिजर मात्र सार्वजनिक गरिएको छ । फिल्ममा रोशन, अनिश, सुनिल, विशाल केसी र कमला तामाङको अलवा बाल कलाकार गुनगुन दासको समेत अभिनय रहेको छ । 

फिल्म छिट्टै नै युट्युवमार्फत सार्वजनिक गर्ने निर्देशक दासले बताए । यस्तै ‘गाजा एडिक्ट’ भने युट्युवमा सार्वजनिक भएको छ । लागूपदार्थ प्रयोगकर्ताको जीवनमा आउने उतार चढावको विषयमा निर्माण भएको यो फिल्ममा  कलाकार सुनिल गजमेर, अनिश पञ्च र सन्दिप कपालीको अभिनय देख्न सकिन्छ ।

लकडाउनको समय मानिसलाई घरमै टाइमपास गर्न सजिलो होस् भन्ने हेतुले छोटा फिल्महरु युट्युवमार्फत सार्वजनिक गरिरहेको निर्देशक दासले बताए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.