केन्द्रीय संस्करण

साँझ ६ बजे मन्त्रिपरिषद बैठक

person explore access_timeजेठ ५, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । प्रधानमन्त्रीको सरकारी निवास बालुवाटारमा मन्त्रीपरिषदको बैठक बस्दैछ । साँझ ६ बजे बोलाइएको बैठकमा सरकारको नीति तथा कार्यक्रममाथि सांसदहरुले उठाएका प्रश्नको जवाफ दिने विषयमा छलफल हुने एक मन्त्रीले रातोपाटीलाई जानकारी दिए । 

संघीय संसदमा नीति तथा कार्यक्रममाथि सांसदहरुको छलफल सकिएकोले भोली प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले सम्बोधन गर्ने कार्यक्रम रहेको छ । यस्तै विदेशमा अलपत्र परेका नेपालीलाई स्वदेश फर्काई कसरी ब्यवस्थापन गर्नेबारेमा पनि छलफल  हुने भएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.