बलिउड नायक नवाजुद्दीन सिद्दीकी परिवारसहित १४ दिनको क्वारेन्टाइनमा

person explore access_timeजेठ ५, २०७७ chat_bubble_outline0

बलिउड अभिनेता नवाजुद्दीन सिद्दीकी र उनको परिवारलाई १४ दिनको ‘होम क्वारेन्टाइन’ मा राखिएको छ ।


समाचार एजेन्सी पिटिआईले यसबाट जानकारी दिएको हो । पुलिसलाई उद्धृत गर्दै पिटिआईले लेखेको छ, ‘नवाजुद्दीन इद मनाउनका लागि मुम्बईबाट पश्चिमी उत्तर प्रदेशस्थित आफ्नो गाउँ पुगेका छन् । नवाजुद्दीन मूल रुपमा मुज्जफरनगर नजिकैको बुढानामा बस्छन् । त्यसकारण उनलाई उनको परिवारसँग होम क्वारेन्टाइनमा राखिएको छ ।’ कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।