केन्द्रीय संस्करण

सिन्धुपाल्चोकका बाह्रबिसे र बलेफीका बस्ती सिल

person explore access_timeजेठ ३, २०७७ chat_bubble_outline0
file photo

काठमाडौं ।  सिन्धुपाल्चोकको बाह्रविसे नगरपालिकाको वडा नम्बर ९ बलेफी गाउँपालिकाकाको ८ र ९ नम्बर वडा स्थानीय प्रशासनले सिल गरेको छ ।  धुलिखेल अस्पतालमा मृत्यु भएकी सुत्केरी महिलामा कोरोना संक्रमणको आशंका देखिएपछि गाउँ र त्यस वरिपरिका बस्ती सिल गरिएको हो ।  जिल्ला प्रशासन कार्यालय सिन्धुपालचोकका सहायक प्रमुख जिल्ला अधिकारी बाबुराम खनालले बलेफी ८–९ र बाह्रबिसे नगरपालिका–९ सिल गरिएको पुष्टि गरे । 
त्यस्तै ब्राहविसे प्राथमिक स्वास्थ्य केन्द्र पनि सिल गरेको उनले जानकारी दिए । ती स्थानमा नेपाल प्रहरी र सशस्त्र प्रहरी तैनाथ गरिएको छ । त्यस्तै नेपाली सेनालाई पनि सुरक्षामा खटाउन पत्राचार गरिसकेको सूचना अधिकारी समेत रहेका खनालले रातोपाटीलाई जानकारी दिए । स्वास्थ्य मन्त्रालयले भने सुत्केरी महिलाको मृत्यु कोरोना संक्रमणका कारण भएको हो कि होइन भन्ने विषयमा अध्ययन भैरहेको जनाएको छ । 

मृतक महिलाको स्वास्थ्य परीक्षणको रिपोर्ट धुलिखेल अस्पतालले राष्ट्रिय जनस्वास्थ्य प्रयोगशाला टेकु पठाएको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.