केन्द्रीय संस्करण
फोटोफिचर

भारतीय दूतावासअघि नारा : लिपुलेक हाम्रो हो, सीमा मिच्नु अपराध हो ! (फोटोफिचर)

person explore access_timeबैशाख ३०, २०७७ chat_bubble_outline1

काठमाडौँ । नेपाली भूमि लिपुलेकमा अतिक्रमण गर्दै भारतले एकलौटीरुपमा सडक निर्माण गरेपछि त्यसको विरोधमा नेपालमा विरोध प्रदर्शन जारी रहेको छ । विरोधका क्रममा भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीको पुत्लासमेत दहन गरिएको छ ।

मंगलबार विरोधको शृङ्खलालाई जारी राख्दै मानवअधिकार तथा शान्ति समाज नेपालले काठमाडौँस्थित भारतीय दूतावास अगाडि प्रदर्शन गरेका छन् । उनीहरुले लिपुलेक र कालापानी नेपालको भूमि भएको बताउँदै भारतले सीमा मिचेकोमा विरोध गरेका थिए । प्रहरीले मानवअधिकारकर्मी कृष्ण पहाडीलगायत एक दर्जन बढी प्रदर्शनकारीलाई नियन्त्रणमा लिएको छ ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

  1. May 12, 2020, 2:04 p.m. वीर गोर्खाली
    लिपुलेक अतिक्रमण गरेर भारतले सडक निर्माण सम्पन्न गरि सकेको कि हुँदै गरेको र अस्ति उद्घाटन मात्र भयको हो? कुरा स्पष्ट भयन! परराष्ट्र मन्त्रीले दियको काइते वक्तव्य र भाषणले पनि केहि स्पष्ट भयन। यसरि दुइ चार जना मात्र राष्ट्रवादी नागरिकले विरोध प्रदर्शन गरेर प्रहरीद्वारा नियन्त्रित हुनु भन्दा मोबाइल फोनमा एक संदेश दुइ संदेश मैदान हुँदै पुरै काठमाडौँ शहर भरिका नागरिकहरुलाइ लैनचौरमा बोलायर घेराउ गरेर विरोध प्रदर्शन गर्ने तरिका अपनायामा नेपालका र भारतका कुटनीतिक र राजनीतिक व्यक्तिहरुको मुटुमा ढ्यांग्रो बज्ने थियो किनकि कोरोना भाई-रस बाट नडराउने गोर्खाली प्रतिरोध शक्ति भयको प्रमाणित भयका नेपाली नागरिकहरुदेखि नेपालका प्रहरी त् के ?????????? समेत त्राहिम्माम भयर भाग्ने थिय !
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.