केन्द्रीय संस्करण
फोटोफिचर

दिवेशलाई अमेरिकामा जिताउन नेपालमा प्रचार (फोटोफिचर)

person explore access_timeबैशाख २७, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । नेपालका दिवेश पोखरेल ‘अर्थर गन’ यतिबेला चर्चामा छन् । कारण उनी चर्चित रियालिटी शो अमेरिकन आइडलको टप १० मा प्रवेश गर्न सफल भएका छन् ।

काठमाडौँका स्थायी वासिन्दा रहेका पोखरेलले हासिल गरेको सफलताबाट उनको परिवार र टोलवासी पनि हर्षित् हुने नै भए । त्यही भएर प्रतियोगितामा पोखरेललाई विजयी बनाउन उनको टोलबासी यतिबेला प्रचारमा जुटेका छन् । शनिबार पोखरेललाई भोट गर्न अपिल गर्दै प्लेकार्ड बोकेर उनीहरु कलंकीको सडकमा ओर्लिएका थिए ।

नेपालबाट औपचारिकरुपमा पोखरेललाई भोट गर्न नमिले पनि भीपीएनको प्रयोग गर्न भोट गर्न भने सकिन्छ । नेपाली मूलका प्रशान्त तामाङलाई इन्डियन आइडलमा जिताएको नेपालीले अर्थर गनलाई अमेरिकन आइडलमा जिताउन सक्छन् कि सक्दैनन् भने हेर्न बाँकी छ ।

आइतबार प्रयोगिताको टप ७ छानिने छन् भने आगामी मे १७ मा नयाँ अमेरिकन आइडल छानिनेछन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.