केन्द्रीय संस्करण
फोटोफिचर

स्ट्रबेरी किन्न खेतमै, हेर्नुहोस् तस्विरहरु

person explore access_timeबैशाख २७, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । कोरोनाभाइरसको संक्रमण रोकथामका लागि लागू गरिएको लकडाउनका कारण नेपालको अर्थतन्त्र अस्तव्यस्त बनेको छ । लकडाउन ४७ औँ दिनमा प्रवेश गर्दैगर्दा यतिबेला कृषि क्षेत्रले यसको ठूलो मार ब्यहोर्नुपरिरहेको छ ।

गत वर्षसम्म व्यवसायिकरुपमा स्ट्रबेरी खेती गर्ने किसानहरुले सिजनमा राम्रो आम्दानी गर्ने गरेका थिए । तर, लकडाउनका कारण अहिले स्ट्रबेरी बारीमा नै कुहिने अवस्था आएको छ । ललितपुरको लेलेमा स्ट्रबेरीको खेती गर्ने किसानहरु यतिबेला ठूलो संकटमा छन् ।

तर, केही स्ट्रबेरीका पारखीहरु भने खेतमा नै स्ट्रबेरी किन्न पुग्छन् । उनीहरुलाई २ सय रुपैयाँ किलोसम्म स्ट्रेबरी बेच्ने गरिएको छ ।

हेरौँ तस्विरहरु :

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.