केन्द्रीय संस्करण
फोटोफिचर

मुहार फेरिएको काठमाडौँ (फोटोफिचर)

person explore access_timeबैशाख २२, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ सहर भन्ने बित्तिकै सबैको दिमागमा धुलो, धुँवा र प्रदूषणले भरिएको सहर भन्ने चित्र कोरिन्थ्यो । तर, जबदेखि कोरोनाभाइरसको संक्रमण नियन्त्रणका लागि देशभर लकडाउन लागू गरिएको छ, काठमाडौँ उपत्यकाको मुहार नै परिवर्तन भएको छ । धुलो र धुँवा र भरिने काठमाडौँको आकाश आजभोलि निलो देखिन्छ । तुवाँलो पनि हराएको छ । अझ पानी परेपछि जब आकाशमा घाम चम्किन्छ, यसको सुन्दर अझै खुलेर आउँछ । हेरौँ केही तस्विरहरुः 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.