राजनीति

प्रचण्डसँगको भेटपछि झलनाथ खनालले भने–कोटेश्वरको छलफल औचित्यहीन

person explore access_timeबैशाख १५, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । अध्यादेश प्रकरणसँगै बढेको विवाद र ध्रुवीकरणका बीच नेकपाका शीर्ष नेताहरूबीच भएका संवादहरुबाट तत्कालै समस्याको समाधान हुने सम्भावना कम हुँदै गएको संकेत देखिन थालेको छ । 

सोमबार बिहान प्रधानमन्त्री एवं पार्टी अध्यक्ष केपी शर्मा ओली र वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालबीच बालुवाटारमा भएको छलफललगत्तै ओली र नेपाल समूहका दोस्रो तहका नेताहरु नेता नेपालको कोटेश्वरस्थित घरमा छलफलमा जुटेका छन् । 

तर ओली पक्ष र नेपालपक्षबीच भएका ती छलफलमा प्रचण्ड र झलनाथ खनालसँग कुनै छलफल नगरिएको बुझिएको छ । 

कोटेश्वरमा दुईपक्षबीच छलफल भइरहेका बेला अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड र अर्का बरिष्ठ नेता झलनाथ खनालबीच खुमलटारमा २ घण्टा छलफल भयो । प्रचण्ड र खनालबीच पार्टीभित्रको पछिल्लो विवाद र आगामी रणनीतिबारे छलफल भएको नेता खनालले बताए । 

तर उनले कोटेश्वरमा ओली र नेपाल पक्षका नेताहरुबीचको छलफललाई औचित्यहीनको संज्ञा दिए । ‘त्यो छलफल औचित्यहीन छ,’ नेता खनालले प्रचण्डसँगको भेटपछि रातोपाटीसँग भने,‘ चाडोभन्दा चाडो सचिवालय बोलाउनुस् । त्यसपछि स्थायी समिति बैठक बोलाउनुस् र सवै समस्या पार्टीको विधि र प्रक्रियाबाट  टुंगो लगाउनुस् भनेर मैले भनेको छु ।’ उनले कोठामा बसेर र चोचोमोचो मिलाएर गरिएका छलफको कुनै अर्थ छैन । 
‘ विधिसम्मत ढंगले पार्टीका संस्थागत निकायमा बसेर, छलफल गरेर, ठोस निष्कर्ष निकालेर पार्टीलाई अग्रगामी दिशामा अगाडि बढाउनुपर्छ’, खनालको भनाइ छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।