केन्द्रीय संस्करण

फ्रान्सः अस्पतालमा बिरामी भर्ना हुन लगातार कम

person explore access_timeबैशाख ८, २०७७ chat_bubble_outline0

फ्रान्समा कोरोनाभाइरसको संक्रमणका कारण पछिल्लो २४ घण्टामा ३ सय ९५ को मृत्यु भएको छ । यीमध्ये २२७ जनाको मृत्यु अस्पतालमा र १ सय ६८ जनाको नर्सिङ होममा भएको हो । यसका साथै फ्रान्समा कोरोनाका कारण मृत्यु हुनेको संख्या हालसम्म १९ हजार ७ सय १८ पुगेको छ ।

यद्यपि, यहाँ अब अस्पतालमा भर्ना हुने बिरामीको संख्या पनि कमी आइरहेको छ । यतिबेला फ्रान्समा ३० हजार ६ सय १० जना कोरोनाभाइरस संक्रमितको उपचार चलिरहेको छ । यहाँ आइतबार अस्पतलामा कूल २९ बिरामी भर्ना भएका छन् जुन शनिबारको तुलनामा कम हो । फ्रान्समा पछिल्लो पाँच दिनदेखि अस्पताल भर्ना हुने बिरामीको संख्या लगातार कम भइरहेको छ ।

फ्रान्सेली प्रधानमन्त्री एडवार्ड फिलिपले भने, ‘हामी यो महामारीविरुद्ध स्कोर बनाइरहेका छौं । स्थिती बिस्तारै सही तर निश्चित रुपमा सुधार भइरहेको छ । यद्यपि, हामी अहिले नै स्वास्थ्य संकटबाट बाहिरिएका छैनौं ।’

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.