केन्द्रीय संस्करण

आईलिग रद्द, मोहन बगान च्याम्पियन

person explore access_timeबैशाख ७, २०७७ chat_bubble_outline0

एजेन्सी । कोरोनाको महामारी फैलिएपछि भारतको आई लिग फुटबल रद्द गरिने भएको छ । लिग कमिटीले भारतीय फुटबलल महासंघलाई पत्र खेल्दै लिग रद्द गर्ने निर्णय गरेको हो । लिग कमिटीको शनिबार बसेको बैठकले शीर्षस्थानमा रहेको मोहन बगान क्लबलाई च्याम्पियन घोषणाको लागि सिफारिस पनि गरेको छ । यस निर्णयले मोहन बगान चारखेल अगाडीनै विजेता बनेको छ ।

लिगमा १६ खेल सकिँदा मोहन बगानको ३९ अंक थियो । दोस्रो स्थानमा रहेको इस्ट बंगाल र मिनरवा पन्जावको समान २३ अंक थियो । लिग कमिटिले यसपटक कुनै टिमलाई रेलिगेसनमा नझार्ने सिफारिस पनि गरेको छ । यसअघि मार्च १४ तारिखसम्म लिग स्थगित गरिएको थियो । भारतमा लकडाउन मे ३ तारिखसम्म लम्ब्याइएको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.