ad
x

लकडाउनमा वडा अध्यक्षले राखेको पञ्चायतीमा झडप, २ पक्राउ

person explore access_timeबैशाख ४, २०७७ chat_bubble_outline0

रौतहट – बारा जिल्लाको बारागढी गाँउपालिका स्थित लकडाउनकै अवधिमा वडा अध्यक्षले राखेको पञ्चायतीमा दोहरो झडप भएको छ ।


जग्गा संबन्धी बिवाद मिलाउन वडा ५ का अध्यक्ष मनेजर चौधरीले बुधवार राखेको पञ्चायतीमा दोहरो झडप हुँदा स्थानीय देवनारायण साहलाई गम्भीर चोट लागेको छ ।साहलाई उपचारका लागी तत्कालै एम्बुलेन्सबाट भरतपुर पठाइएको इलाका प्रहरी कार्यालय बारागढीका प्रमुख इन्सपेक्टर नरेन्द्र कुमार मरवैताले जानकारी दिएका छन् ।कुटपिटमा संलग्न रहेका स्थानिय बद्री पटेल र पप्पुु पटेल नियन्त्रणमा रहेको इन्सपेक्टर मरवैताले जानकारी दिएका छन् ।लामोसमय देखी सोही वडामा दुुईपक्ष बिच जग्गाको विवाद रहेको थियो बिश्वब्यापी महामारीको रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरस नियन्त्रण गर्न सरकारले अगामी १५ गते सम्म लकडाउनको घोषना गरेको छ । लकडाउनको अवधिमा घर बाहिर न निस्कन, भीडभाड नगर्न सरकारले गरेको आव्हानविपरित निर्वाचित वडा अध्यक्ष मनेजर चौधरीले राखेको पञ्चायतीमा  दोहरो झडपभएको स्थानीय समाजसेवी तथा वडास्तरीय कोरोना भाइरस नियन्त्रण समितिका सदस्य लालबाबुु साहले जानकारी दिएका छन् ।उता वडा अध्यक्ष मनेजर चौधरी एकपक्षले जग्गा बिवाद बारे वडा कार्यालयमा दिएको उजुरीको आधारमा पञ्चायती राखेपनी झडपको समय आफू उक्त स्थानमा नरहेको दावी गरेका छन् ।बारा जिल्ला प्रहरी प्रवक्ता डिएसपी गौतम मिश्राले बारागढी गाउँपालिकामा भएको घटनाप्रति दुख ब्यक्त गर्दै जनप्रतिनिधीको गैरजिम्मेवारीको उपज रहेको बताएका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X