सिजी डिजिटल एपबाट सामान खरिद गर्दा ५ प्रतिशत छुट

person explore access_timeचैत ३०, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– चौधरी ग्रुपअन्तर्गत सिजी इलेक्ट्रोनिक्सको अनलाइन एप सिजी डिजिटलबाट सामान खरिद गर्दा पाँच प्रतिशत छुट पाइने भएको छ ।

सिजी डिजिटल एप आफ्नो मोबाइलमा डाउनलोड गरी हरेका घरायसी सामाग्रीको पहिलो खरीदमा थप पाँच प्रतिशत छुट पाउन सकिने छ । यो एप प्ले स्टोर तथा एप स्टोरमा डाउनलोड गर्न सकिनेछ । यो योजना सिमित अविधीको लागि मात्र लागू गरिएको छ ।

घरायसी सामाग्रीको खरीद पछि फ्री डेलिभरी सहित क्यास अन डेलिभरी अथवा घरमै बसेर आफ्नो बैंक खाताबाट पनि भुक्तानी गर्न सकिनेछ । अब घरमै बसेर एपको माध्यमबाट घरायसी समाग्री खरीद गर्न सकिनेछ र घरमेै डेलिभरीको पनि व्यवस्था सिजीले गरेको छ ।

सिजीले हाललाई डेलिभरीको सुबिधा केही समयको लागि स्थगित गरिएको छ, तैपनी ग्राहकहरुले सामाग्री किनेमा उक्त सामाग्री अहिले को परिस्थिती अनुकुल भएपछी डेलिभरी गर्ने कम्पनीले जनाएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।