केन्द्रीय संस्करण

रुखबाट लडेर गम्भीर घाईतेलाई सेनाले गर्‍यो उद्दार

person explore access_timeचैत २८, २०७६ chat_bubble_outline0

बुटवल । लडेर घाइते भएका बाग्लुङका एक युवकलाई सेनाले उद्दार गरेको छ । जिल्लाको निसीखोलाका एक युवक रुखबाट लडेर गम्भीर घाईते भएलगत्तै ढोरपाटन शिकार आरक्षणमा तैनाथ नेपाली सेनाले उद्दार गरेको हो । लकडाउनका कारण अस्पतालसम्म लैजाने गाडी नपाएको सूचना पाउन साथ सेनाले निसीखोला गाउँपालिका वडा नम्वर ५ का नरबहादुर विकका १८ वर्षीय छोरा (घाइते) चन्द्रलाल विकको उद्दार गरेको हो ।

वनमा घाँस काट्न गएको बेला रुखबाट लडेर गम्भीर घाईते भएका उनको वुर्तिबाङ  प्राथामिक स्वास्थ्य केन्द्रमा उपचार भैरहेको छ  । घाइते अलपत्र परेको जानकारी पाउनसाथ आरक्षणको सुरक्षार्थ खटिएको सत्रुमर्दन गुल्मका गुल्मपति सेनानी केशरबहादुर बुढाथोकीले सह–सेनानी (क्याप्टेन) नरेश अर्यालको कमाण्डमा सेनाको टोली खटाएका थिए ।

ढोरपाटन नभीगाउँका शिक्षक देवबहादुर सुनारले आरक्षणमा खटिएको सेनाले  त्यस भेगमा विपद् पर्दा स्वयम सेवीको भूमिका खेल्दै आएको प्रतिक्रिया दिए । ‘लकडाउनका कारण त्यहाँका जनप्रतिनिधिहरुले समेत वास्ता नगरि बसेका थिए । हामीले निसीखोलमा एक जना दलित परिवारको युवा रुखबाट लडेर गम्भीर घाइते छौं भन्ने जानकारी मेजरसावलाई गराउन साथ उद्धार गरि दिनु भयो हामी आभारी छौं’ सुनारले भने । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.