केन्द्रीय संस्करण

प्रधानमन्त्री ओली र ओमानका राजकुमार सइदबीच नेपालीहरुको अवस्थाबारे कुराकानी

person explore access_timeचैत २७, २०७६ chat_bubble_outline0
file photo

काठमाडौं ।  प्रधानमन्त्री केपी ओली र ओमानका राजकुमार शैयद फहाद वीन महमुद अल सइदबीच टेलिफोन टेलिफोन वार्ता भएको छ । आज साँझ प्रधानमन्त्री ओली र शैयदबीच टेलिफोन वार्ता भएको हो । 

टेलिफोन वार्तामा विश्वव्यापी महामारीको रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को प्रभाव र त्यहाँ रहेका नेपालीको अवस्थाबारे छलफल भएको प्रधानमन्त्री ओलीले सामाजिक सञ्जाल ट्वीटरमार्फत जानकारी दिएका छन् । कोराना महामारीका कारण नेपालीहरुको अवस्थाबारे राजकुमार अल सइदसँग जानकारी लिइएको  र त्यहाँ कार्यरत नेपालीहरूलाई ओमानको सुरक्षा र सहयोग रही रहनेमा उहाँले आफुलाई निश्चिन्त पार्नुभएको प्रधानमन्त्री ओलीले बताएका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.