केन्द्रीय संस्करण

साइप्रसमा ७० नेपालीलाई सहयोग

person explore access_timeचैत २६, २०७६ chat_bubble_outline0

साइप्रस । विश्वव्यापी महामारीका रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरसबाट साईप्रसमा प्रत्यक्ष प्रभावित नेपाली  विद्यार्थी एवम्  केही कामदारलाई सहयोग गरिएको छ । 

यहाँ क्रियाशिल विभिन्न सघंसस्थाहरु एकजुट भइ ७० जना नेपाली विद्यार्थी तथा कामदारलाई राहत वितरण गरिएको हो ।  

साईप्रसमा रहेको नेपाली कन्सुलेटको रोहबर तथा गैरअवसीया नेपाली सघं साईप्रसको संयोजकत्वमा यहाँ रहेका विभिन्न  सामाजिक सघंसस्थाहरुले रकम संकलन गरि राहत वितरण गरिहेका छन्  । जसका लागि किरात राई यायोक्खा , प्रवासी नेपाली मचं , तमु समाज, चितवन समाज , नेपाल तमागं घेदुगं , ह्योल्मो एकता समाज , तमागं बौद्ध महासघं , नेपाल मगर सघं शेर्पा केदग , किरात याक्थगं लुम्लुगं , सघिंय लिम्बुवान समाजिक मचं लगाएतका समाजिक सघंसस्थाहरुले सामुहिक रुपमा राहत संकलन गरेको एनआरएनए साईप्रसका सचिव पुरन मगरले जानकारी दिए । 

राहत वितरणका लागि एनआरएन साईप्रसले डाटा संकलन कार्य गरेको थियो । डाटामा ३२० भन्दा बढीले राहत लिनका लागि आफनो ब्यक्तिगत विवरण उब्लप्ध गराएको र बाँकीलाई पनि क्रमशः वितरण गर्दै जाने  एनआरएनए साईप्रसकी अध्यक्ष दिल कुमारी तिलीजा पुनले बताइन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.