केन्द्रीय संस्करण

बेलायतमा कोरोनाभाइरसको संक्रमणबाट एकैदिन ८५४ को मृत्यु

person explore access_timeचैत २५, २०७६ chat_bubble_outline0

 लण्डन । बेलायतमा कोरोना भाइरस (कोभीड १९)को संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या अहिले सम्मकै उच्च रेकर्ड कायम भएको छ । आज प्राप्त जानकारी अनुसार बेलायतमा थप ८ सय ५४ जनाको मृत्यु भएको मेट्रो र मिररले उल्लेख गरेका छन्   ।

 २४ घण्टाको अवधिभित्र बेलायतमा कोरोनाबाट मृत्यु हुनेको संख्या यो नै अहिले सम्मकै सबै भन्दा बढी हो । हिजो दिउँसो जारी गरिएको तथ्यांकको आधारमा आज मृत्यु हुनेको  संख्या झन्डै दुई गुणाले  बढी हुन आउँछ ।  कोरोना भाइरसबाट बेलायतमा ज्यान गुमाउनेहरुको कुल संख्या ६ हजार २ सय २७ पुगेको छ ।

 कोरोना भाइरसका  कारणबाट विश्वमा ७६ हजारभन्दा बढीले ज्यान गुमाइसकेका छन् । विश्वका अन्य मुलुकमा यसको प्रभाव बढ्दै गएपनि कोरोना भाइरसको उद्गमस्थल चीनमा भने यसको संक्रमण दिनप्रतिदिन घट्दै गैरहेको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.