केन्द्रीय संस्करण

एन्फाले दियो ललितपुर महानगरपालिकालाई दुई एम्बुलेन्स

person explore access_timeचैत २५, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । कोरोना भाइरसविरुद्ध लड्न नेपाल फुटबल संघ (एन्फा) ले आफ्नो दुई वटा एम्बुलेन्स ललितपुर महानगरपालिकालाई दिएको छ । एन्फाले कोरोनाको जोखिम नसकिएसम्मका लागि ललितपुरलाई एम्बुलेन्स हस्तान्तरण गरेको हो ।

 फिफा फरवार्ड प्रोजेक्ट अन्तर्गत खरिद गरिएको उक्त एम्बुलेन्स यसअघि एन्फामै थन्किएको थियो । मंगलबार एन्फा अध्यक्ष कर्माछिरिङ शेर्पाले महानगरपालिकाका मेयर चिरिबाबु महर्जनलाई हस्तान्तरण गरे ।

एन्फा र महानगरपालिकाबीच एम्बुलेन्स कोरोनाको संक्रमण सकिएपछि एन्फालाई नै फिर्ता गर्नु पर्ने सम्झौता भएको छ । कोरोनाका कारण अहिले नेपालको फुटबल गतिविधि बन्द छ । यसअघि एन्फाले आफू मातहतमा रहेको सम्पूर्ण भौतिक संरचना क्वारेन्टाइन बनाउन दिने निर्णय पनि गरिसकेको छ । सोही अनुरुप रौतहटको महिला फुटबल एकेडेमीमा अहिले क्वारेन्टाइन बनाइएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.