केन्द्रीय संस्करण

न्युयोर्कमा कोरोनाभाइरसका कारण १२ जना प्रहरीको मृत्यु, २० प्रतिशत बिरामी

person explore access_timeचैत २५, २०७६ chat_bubble_outline0

न्युयोर्क प्रहरी डिपार्टमेन्ट (एनवाईपीड) ले कोरोनाभाइरसका कारण आफ्नो १२ औँ अफिसर गुमाएको छ । एनवाईपीडी अक्जीलरी प्रहरी अधिकारी रमोन रोमनको आइतबार कोरोनाभाइरसको संक्रमणका कारण मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

त्यस्तै, २० प्रतिशत जनशक्ति बिरामी भएको पनि एनवाईपीडीको भनाइ छ । आइतबारसम्म एनवाईपीडीका ६ हजार ९७४ जना अधिकारी बिरामीका कारण ड्युटीभन्दा बाहिर थिए जुन कूल जनशक्तिको १९.३ प्रतिशत रहेको प्रहरी रिपोर्टमा भनिएको छ । गत मार्च २८ मा यो संख्या १२ प्रतिशत रहेको थियो ।

हालसम्म १९३५ जना युनिफर्म लगाउने र २९३ जना युनिफर्म नलगाउने एनवाईपीडीका सदस्यहरु कोरोनाभाइरसबाट संक्रमित भएका छन् ।

न्युयोर्क यतिबेला अमेरिकामा कोरोनाभाइरस महामारीको केन्द्रविन्दु बनेको छ । शहरमा ६८ हजारभन्दा बढी संक्रमित फेला परेका छन् भने २७ सयभन्दा बढीले ज्यान गुमाइसकेका छन् । बिरामीको चापका कारण शहरका अस्पतालहरु नै थलिएका छन् ।

स्रोत ; सीएनएन लाइभ अपडेट

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.