केन्द्रीय संस्करण

लकडाउनमा जनावर भोकै बस्न नपरुन् ! (फोटोफिचर)

person explore access_timeचैत २५, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । कोरोनाभाइरस (कोभिड १९) को संक्रमण फैलन नदिन देशभर लकडाउन लागू गरिएको छ । दुई सातादेखि लागू गरिएको लकडाउन सोमबार मात्र थप एक साता थप गरिएको छ । यसले सर्वसाधारणको जनजीवन प्रभावित पारेको छ नै, यसबाट जनावरहरु पनि प्रभावित बनेका छन् । बाहिर मानिसहरुको चहलपहल नहुँदा मन्दिर क्षेत्रमा रहेका बाँदर र सडकमा रहेका कुकुरहरु भोकभोकै बस्न बाध्य बनेका छन् ।

जनावर नै भए पनि उनीहरुको पनि जीवन हो । लकडाउनका बेला उनीहरु भोकभोकै बस्न नपरोस् भनेर स्नेहाज् केयरले दैनिकरुपमा विभिन्न स्थानमा रहेका बाँदर र कुकुरहरुलाई खाना खुवाउने काम गरिरहेको छ । यस्तै, विपद्का बेला त हो अरुलाई सहयोग गर्ने, चाहे ती जनवार नै किन नहोस् । मानिसको असली परिचय थाहा हुने बेला यही नै हो । हेरौँ केही तस्विरहरुः

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.