केन्द्रीय संस्करण

गभर्नरको नियुक्तिबारे शेयर लगानीकर्ता संघ : उचित ठाउँमा उपयुक्त व्यक्ति

person explore access_timeचैत २५, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नेपाल राष्ट्र बैंकको नियुक्तिको सम्बन्धमा शेयर लगानीकर्ता संघको अतर्फबाट आधिकारिक धारणा आएको छ । शेयर बजारसँग सरोकार राख्दै आएको शेयर लगानीकर्ता संघले नेपाल राष्ट्र बैंकमा महाप्रदास अधिकारीलाइ नियुक्त गरिएको सम्बन्धमा खुसी व्यक्त गरेको हो ।

संघका अध्यक्ष उत्तम अर्यालले विज्ञप्ती जारी गर्दै यो नियुक्तिलाई “उचित ठाउँमा उपयुक्त व्यक्ति” भनेका छन् । साथै उनको नियुक्तिले कोभिड–१९ को संक्रमणबाट आक्रान्त र त्रसित बनाइरहेको यो विषम परिस्थितिमा भएको उनको कार्यकाल पुँजीबजार र समग्र अर्थतन्त्र कोशेढुंगा साबित हुने विश्वास समेत व्यक्त गरिएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.