केन्द्रीय संस्करण

बायर्नको प्रशिक्षण क्याम्प सुरु

person explore access_timeचैत २५, २०७६ chat_bubble_outline0

जर्मन बुन्डेस लिगा क्लब बायर्न म्युनिखले कोरोना भाइरसको त्रासकैबीच प्रशिक्षण क्याम्प सुरु गरेको छ । बायर्नले सोमबार रातिदेखि प्रशिक्षण क्याम्प सुरु गरेको हो ।

बार्यनले खेलाडी एकनास बसिरहँदा फिटनेसको समस्या आउने भन्दै सानो समूह बनाएर प्रशिक्षण थालेको हो । पहिलो दिन शीर्ष खेलाडीहरु प्रशिक्षणमा सहभागी थिए । जर्मनमा जारी लकडाउनमा रहेका खेलाडीले सरकारले लगाएको नियमलाई पालना गरी प्रशिक्षण सुरु गरेको जनाएको छ । १४ मार्च यता यता पहिलो पटक अभ्यासमा उत्रिएको बायर्नले सरकारसँग समन्वय गरेर तयारी गरेको पनि विज्ञप्ती मार्फत उल्लेख गरेको छ ।

प्रशिक्षणमा सहभागी खेलाडीले सानो समूहमा तयारी गर्नेछन् । पहिलो दिन स्टार खेलाडीहरु रोबर्ट लेवान्डोस्की, थोमस मुलर, फिलिप कोउटिन्हो, म्यानुयल निउर, किङ्से कोम्यान, निकोलस सुल, लियोन गोरेट्का, जोसुवा किम्मिच र जेरोमी बोएटिङक उपस्थित थिए ।

जर्मनमा प्रशिक्षण सुरु गर्ने बायर्न दोस्रो क्लब हो । यसअघि जर्मनकै बोरुसिया डर्टमन्डले अघिल्लो सातादेखि प्रशिक्षण सुरु गरेको थियो । सोमबारदेखि जर्मन क्लब साल्केले पनि प्रशिक्षण सुरु गरेको छ । बुन्डेस लिगाको २५औं चरणको खेल सकिदा बायर्न म्युनिख ५५ अंक सहित शीर्षस्थानमा छ । दोस्रो स्थानमा रहेको बोरुसिया डर्टमन्डको ५१ अंक छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.