केन्द्रीय संस्करण

भक्तपुर क्यान्सर अस्पताल र तिलगंगा आँखा अस्पताललाई सनराइज बैंकको पीपीई सहयोग

person explore access_timeचैत २४, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– सनराइज बैंकले भक्तपुर क्यान्सर अस्पताल र तिलगंगा आँखा अस्पतालका डाक्टर तथा नर्सका लागि आवश्यक व्यक्तिगत सुरक्षात्मक उपकरण पीपीई वितरण गरेको छ । 

कोरोनाभाइरस (कोभिड–१९) महामारी फैलिएको र नेपालमा पनि केहि मानिसमा देखिएको परिप्रेक्षमा त्यसको जोखिम बढेको हुँदा विभिन्न अस्पतालमा कार्यरत स्वास्थ्यकर्मीहरुले निभाएको भुमिका सर्हानिय रहेको भन्दै सहयोग गरेको बैंकले जनाएको छ । 

बैंकको सामाजिक उत्तरदायित्वअन्तर्गत कोरोनाभाइरसको उपचारमा खटिने चिकित्सक र नर्सका लागि उक्त पीपीई दिइएको हो । सोमबार बैंकका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत जनक शर्मा पौड्यालले भक्तपुर क्यान्सर अस्पतालका मेडिकल निर्देशक प्रोफेसर डा.ऋषिकेश नारायण श्रेष्ठलाई १५ थान पिपिइ र ५०० थान माक्स हस्तान्तरण गरे ।

साथै तिलगंगा आँखा अस्तपतालमा पनि ५ थान पीपीई हस्तान्तरण गरे । हालसम्म सनराइज बैंकले सातै प्रदेशमा रहेको विभिन्न अस्पतालमा ४०० भन्दा बढी पीपीई उपलब्ध गराइसकेको छ ।  

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.