केन्द्रीय संस्करण

सुदुरपश्चिम प्रदेशका सर्वसाधारणले बाले दियो र मैनवत्ती

person explore access_timeचैत २३, २०७६ chat_bubble_outline0

कैलाली । कोराना सन्त्रासाका बीच आज साँझ सुदुरपश्चिम प्रदेशका सर्वसाधारण साँझ दियो र मैनवत्ती बालेर विश्व शान्तिको कामना गरेका छन् । साँझ ७ बजे यहाँका सर्वसाधारणले बत्ती झुल्क्याएर ढोलक बजाएका थिए । ‘छिमेकी राष्ट्र भारतको सिको गर्दै मइन वत्ती र ढोलक बजाएर कोरोना भाईरस संक्रमणलाई भगाउने कोषिस गरेका हौ ।’ एक स्थानीयवासीले भने ।

‘टिकापुरका स्थानीय रमेश साउदले भने, ‘हामीले ७ बजेर ७ मिनेटमा घरको विद्युत अफ गरेर ९ मिनेटसम्म दियो र ढोलक बजायौ’ उनले भने । आजै सरकारका मुख्यमन्त्री त्रिलोचन भट्टले सेती प्रादेशिक अस्पताल लाई कोरोना भाईरस उपचारको विशेष अस्पतालका रुपमा घोषणा गरेका थिए । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.