केन्द्रीय संस्करण

सरकारी अस्पताललाई बिस्कुट उत्पादक ब्रिटानियाको सहायता

person explore access_timeचैत २३, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– नेपालमा सबैभन्दा धेरै रुचाइएको बिस्कुट ब्रिटानियाले विश्वव्यापी महामारी बनेको कोभिड–१९ को यो विषम परिस्थितिमा पर्सामा अवस्थित सरकारी हस्पिटल नारायणी अस्पतालमा सेवारत डक्टरहरुका लागि सुरक्षा पोशाक सहायता स्वरुप उपलब्ध गराएको छ ।

जटिल अवस्थामा निस्वार्थ भावका साथ स्वास्थ्योपचारमा अहोरात्र खटिइरहेका स्वास्थ्यकर्मीहरुको सेवा भावको सर्हाना गर्दै नेपाल सरकारले कोरोनाभाइरसको संक्रमण फैलिन नदिनका लागि अबलम्बन गरेको कदमहरुको खुलेर प्रसंसा गरेको बताएको छ । 

यो अत्यन्त विषम परिस्थितिमा देशको साथमा खडा रहेको र आफ्नो साझेदार विशाल ग्रुपसँग समन्वय गर्दै नेपाली नागरिकहरुलाई सर्वसुलभ तरिकाले सुपथ मोलमा स्वाथ्यवर्धक स्न्याक्सहरु निरन्तर उपलब्ध गराउन प्रतिवद्ध रहेको पनि जनाएको छ ।


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.