केन्द्रीय संस्करण

लकडाउनमा पनि हुन्डाइको सर्भिसः सवारीसाधन मर्मत गर्नुपरेमा कम्पनीलाई खवर गर्नुहोस्

person explore access_timeचैत २२, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– नेपालको लागि हुन्डाई मोटर्सको एकमात्र आधिकारिक बिक्रेता लक्ष्मी इन्टरकन्टिनेन्टलले ‘हुन्डाई केयर’ नामक एक नयाँ कार्यक्रमको सुरुवात गरेको छ । 

हालको समयमा कोरोनाभाइरसले निम्त्याएको संकटलाई मध्यनजर गरी यो कार्यक्रमको सुरुवात गरेको हो । जसले हुन्डाइका ग्राहकहरुलाई यस कठिन समयमा आफ्नो सवारीसाधनको मर्मतमा कुनै पनि कठिनाइहरू आएमा सहायता प्रदान गर्नेछ ।

‘हुन्डाई केयर’ कार्यक्रमले वास्तविक वारेन्टी भएका सबै हुन्डाइ गाडीको वारेन्टी दुई महिना थप्ने सुनिस्चित गरेको छ । यस अफरमा निस्शुल्क सेवा, आधारभूत वाहन वारेन्टी र एएमसी सेवाहरू समावेश गरिने जनाएको छ । 

हुन्डाइले आफ्नो ग्राहकहरुको स्वास्थ्यलाई प्राथमिकता दिनुको साथै आफ्नो कम्पनीको दायित्व हेरी नयाँ कार्यक्रम ल्याइएको जनाएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.