केन्द्रीय संस्करण

राष्ट्रसंघद्वारा कोरोना महामारीविरुद्ध लड्न विश्वव्यापी युद्धविरामको आह्वान

person explore access_timeचैत २२, २०७६ chat_bubble_outline0

एजेन्सी । संयुक्त राष्ट्रसंघले कोराना महामारी विरुद्धको लडाई लड्न विश्वव्यापी युद्धविराममको आह्वान गरेको छ । राष्ट्रसंघका महासचिव एन्टोनियो गुटेरेसले कोरोना भाइरसविरुद्धको लडाई लड्न विश्वव्यापी युद्धविरामको आह्वान गरेका हुन् । महासचिव गुटेरेसले विश्वका युद्धग्रस्त देशहरुलाई सम्बोधन गर्दै कोरोना महामारीका विरुद्ध लड्नका लागि तत्काल हतियार विसाउन आग्रह गरे ।

 महासचिव गुटेरेसले शुक्रबार लिविया,सिरिया,यमन लगायतका देशहरुप्रति संकेत गर्दै उनले भने, ‘अझै सबैभन्दा खराब स्थिति आउँन बाँकी छ, कोभिड–१९ आँधीबेहरी अहिले यी सबै थिएटरहरुमा आउँदैछ ।’ अहिले विश्वभर कोरोना महामारीका कारण ज्यान गुमाउनेका संख्या ५८ हजार १ सय ३६ पुगेको छ भने संक्रमितहरुको संख्या १० लाख नाघेको छ । Photo:.aljazeera

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.