केन्द्रीय संस्करण

अमेरिकामा स्थिति भयावह बन्दै, एकैदिन २० हजारभन्दा बढी व्यक्तिमा कोरोना संक्रमणको पुष्टि

person explore access_timeचैत २१, २०७६ chat_bubble_outline0

एजेन्सी । अमेरिकामा एकैदिन २० हजार ६ सय २९ जनामा कोरोना संक्रमण भएको पुष्टि भएको छ । शुक्रबार प्रकाशित तथ्याँकअनुसार अमेरिकामा योसहित संक्रमित हुनेहरुको संख्या अन्य देशहरुको तुलनामा अहिलेसम्मकै बढी २ लाख ६५ हजार ५ सय ६ जना पुगेको छ । त्यस्तै शुक्रबार मात्र अमेरिकामा ७ सय १६ जनाको संक्रमणबाट मृत्यु भएको छ । योसहित उक्त देशमा कोरोना संक्रमणबाट मर्नेको संख्या ६ हजार ७ सय ८६ जना पुगेको छ । अमेरिकाको संक्रमित संख्याको तिव्रता देख्दा स्थिति भयावह हुँदै गएको अन्तर्राष्ट्रिय सञ्चारमाध्यामहरुले जनाएका छन् ।

त्यस्तै, इटालीमा एकैदिन ७ सय ६६ जनाको मृत्यु भएको छ भने नयाँ संक्रमितहरुको संख्या ४ हजार ५ सय ८५ थपिएको छ । योसहित उक्त देशमा मर्नेको संख्या १४ हजार ६ सय ८१ पुगेको छ भने कूल संक्रमितहरुको संख्या १ लाख १९ हजार ८ सय २७ पुगेको छ । त्यस्तै स्पेनमा एकैदिन ५ सय ८७ जनाको मृत्यु भएको छ भने एकैदिन ५ हजार ६ सय ४५ जना संक्रमित थपिएका छन् ।

उता,बेलायतमा पनि एकैदिन ६ सय ८४ जनाको मृत्यु भएको छ । विश्वभर अहिलेसम्म मृत्यु हुनेको संख्या ५६ हजार ९ सय ८९ पुगेको छ भने संक्रमित हुनेहरुको कूल संख्या १० लाख ७४ हजार २ सय ९० पुगेको छ । शुक्रबारसम्म विश्वभर जम्मा ५९ हजार २ सय २५ जना नयाँ संक्रमितहरुको पुष्टि भएको छ भने एकैदिन ३८ सय २२ जनाको मृत्यु भएको छ ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.