केन्द्रीय संस्करण

कैलालीमा लकडाउन थप कडा

person explore access_timeचैत २१, २०७६ chat_bubble_outline0
file photo

–टंक कुँवर
कैलाली । कैलालीमा लकडाउन थप कडा बनाइएको छ । छिमेकी देश भारतमा कोरोना संक्रमण बढेको भन्दै कैलाली जिल्ला प्रशासनले  लकडाउनलाई आजदेखि थप कसिलो बनाएको हो ।  खुल्ला सिमानाकाका कारण लुकीछिपी नेपालीहरु आउने क्रम नरोकिएको र आन्तरिक अवस्थाका कारण पनि आजबाट लकडाउनलाई  थप कसिलो बनाइएको जिल्ला प्रशासन कार्यालय कैलालीले जनाएको छ । आजदेखि सञ्चालनमा रहेका किराना पसल र तरकारी पसल समेत  बन्द गर्ने प्रशासनले जनाएको छ ।

सिमानाकामा दुईटै अधिकारी बसेर नाकालाई कडाई गर्ने र लकडाउनको समयमा भारतबाट आएका नेपालीलाई भारतीय भू–भागमै क्वारेन्टाईन बनाएर व्यवस्थापन गर्ने प्रमुख जिल्ला अधिकारी यज्ञराज बोहोराले रातोपाटीलाई  जानकारी दिए । 


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.