केन्द्रीय संस्करण

एथलेटिको म्याड्रिडले पनि खेलाडीको ७० प्रतिशत तलब काट्ने

person explore access_timeचैत २१, २०७६ chat_bubble_outline0

एजेन्सी । कोरोना भाईरसको संक्रमणले क्लबको आर्थिक अवस्था संकटमा परेपछि स्पेनिस क्लब एथलेटिको म्याड्रिडले पनि खेलाडीको तलबमा ७० प्रतिशत कटौती गर्ने भएको छ । क्लबले खेलाडीको तलब कटौती गरी चारसय ३० जना क्लब कर्मचारीको तलब ब्यवस्था गर्न लागेको हो ।

तलब काट्ने क्लबको निर्णयलाई सिनियर टिम, बी टिम र प्रशिक्षक सबैले समर्थन जनाएका छन् । कोरोना भाईरसको संक्रमण स्पेनमा धेरै बढेको छ । कोरोनाका कारण रोकिएको स्पेनिस ला लिगाको सिजन पनि अन्योलमा परेको छ ।

एथलेटिकोले सिजनलाई मध्यनजर गरी खेलाडीको तलब सुविधामा थप हेरफेर गर्न सक्ने समेत जनाएको छ । एथलेटिको अहिले लिगको छैटौं स्थानमा छ । २७ खेल सकेको एथलेटिकोको ४५ अंक छ । शीर्ष स्थानमा रहेको बार्सिलोनाको ५८ अंक छ । साविक विजेता बार्सिलोनाले पनि यसअघिनै क्बललाई आर्थिक संकट परेको भन्दै खेलाडीको तलबमा ७० प्रतिशत कटौतीको निर्णय गरिसकेको छ ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.