केन्द्रीय संस्करण

थाइल्याण्डमा दुई हजार हात्तीको ज्यान संकटमा, भोकै मर्न बाध्य

person explore access_timeचैत १८, २०७६ chat_bubble_outline0

कोरोना भाइरसको संक्रमणका कारण थाइल्याण्डमा पर्यटन क्षेत्रमा काम गर्ने करिब दुई हजार हात्तीको जीवनमा संकट छाउन थालेको छ । यात्रा प्रतिबन्धका कारण पर्यटक त्यहाँ नपुग्दा मालिकलाई हात्तीको खान पिनमा नै समस्या हुन थालेको छ । पर्याप्त खानाको कमीका कारण यी हात्तीको स्वास्थ्य खराब हुँदै गइरहेको छ । वन्यजीव कार्यकर्ताले हात्ती भोकभोकै मर्ने स्थितीमा पुगेको जानकारी दिएका छन् ।

थाइल्याण्डमा कोरोना भाइरसको प्रकोप तीब्र रुपमा बढिरहेको छ । थाइल्याण्डको सरकारले बुधबार १२० नयाँ कोरोना संक्रमित र दुईजनाको मृत्यु भएको पुष्टि गरेको छ । सरकारको सेन्टर फर सिओवीआइडी–१९ सिचुएशन एडमिनिस्ट्रेशनका एक प्रवक्ताले यसको जानकारी दिए । नयाँ आँकडा अनुसार यो दक्षिण पूर्व एशियाली देशमा संक्रमणको कूल संख्या १७७१ पुगिसकेको छ भने १२ जनाको मृत्यु भएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.