ad
केन्द्रीय संस्करण

बार्सिलोनाका खेलाडी तबल कटौतीमा सहमत

person explore access_timeचैत १८, २०७६ chat_bubble_outline0

स्पेनिस महारथि बार्सिलोनाका खेलाडीले तलब कटौती गर्ने क्लबको प्रस्तावमा सहमति जनाएका छन् । 

कोरोना भाईरसले फुटबल लगायत गतिविधि ठप्प भएपछि बार्सिलोनाले ठूलो आर्थिक संकटमा पर्ने भन्दै खेलाडीको तलबमा ७० प्रतिशतसम्म कटौती गर्ने निर्णय गरेको थियो । 

सुरुवातमा बढी पारिश्रमिक पाउने खेलाडीले सहमत जनाएपनि कम तलव हुने खेलाडी असन्तुष्ट बनेका थिए । खेलाडी र पदाधिकारीको छलफलपछि खेलाडीले क्लबको अवस्थालाई ध्यानमा राखी ७० प्रतिशत तबल काट्न सहमत भएको बार्सिलोनाले जनाएको छ । 

बार्सिलोनाका कप्तान लियोनल मेस्सीले क्लबलाई संकट परेको बेलामा खेलाडीले सहयोग गरेको बताएका छन् । उनले सहयोगको उपायको खोजी गर्दा निर्णयका लागि केही ढिला भएको प्रतिक्रिया पनि दिए ।

यसअघि अघिकांश खेलाडी ठूलो मात्रामा क्लबले तलब कटाउन लागेको भन्दै आपत्ति जनाएका थिए । कोरोनाका कारण युरोपियन क्लब फुटबलका आर्थिक संकट देखिएपछि अन्य ठूला क्लबहरु इटालियन क्लब युभेन्टस, जर्मन क्लब बायर्न म्युनिख, बोरुसिया डर्टमन्ड तथा स्पेनिस क्लब एथ्लेटिको म्याड्रि«ड लगायत क्लबले पनि खेलाडी तलब कटौती गरेको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.