केन्द्रीय संस्करण

पूर्वराज्यमन्त्री ओमप्रकाशले रुपन्देहीमा बाँडे ६० क्वीन्टल चामल

person explore access_timeचैत १७, २०७६ chat_bubble_outline0

पूर्वकृषि तथा सहकारी राज्यमन्त्री ओमप्रकाश यादव (गुल्जारी) ले रुपन्देहीको मर्चवार क्षेत्रका वासिन्दालाई ६० क्वीन्टल चामल वितरण गरेका छन् । उनले रुपन्देहीको मायादेवी गाउँपालिका–६ स्थित शिवपुरमा मर्चवार क्षेत्रका झन्डै १ हजार जनालाई चामल वितरण गरेका हुन् ।

कोराना भाइरस (कोभिड–१९)को महामारीका कारण सरकारले लकडाउनको घोषणा गरेको र त्यसलाई पालना गर्ने क्रममा आर्थिक अवस्था कमजोर भएका कारण कोही पनि खानबाट वञ्चित हुन नपरोस् भन्ने उद्देश्यले नागरिकलाई चामल वितरण गरिएको गुल्जारीले बताए ।

सोमबार शिवपुरबाट सुरु गरिएको कार्य अब मर्चवारका गाउँ गाउँ तथा चोकचोकमा गएर चामलसहित अत्यावश्यक खाद्यान्न सामाग्री वितरण गरिनेछ, उनले रातोपाटीसगँ  भर्नेर्, मर्चवारमा केही जनतााई भोगै मर्न दिन्न ,। आवस्यता अनुसार भोलि अरु ठाउँ बितवरण गर्ने हो।

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) प्रदेश नम्बर ५ कमिटी सदस्य समेत रहेका नेता गुल्जारीले कोरोना भाइरसको संक्रमण नफैलियोस भन्ने उद्देश्यले सरकारले घोषणा गरेको लकडाउन नागरिकले पूर्ण रुपमा पालना गनुपर्ने बताए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.