केन्द्रीय संस्करण

टोकियो ओलम्पिकको नयाँ मिति तय

person explore access_timeचैत १७, २०७६ chat_bubble_outline0

कोरोना भाईरस (कोभिड—१९) को कारण एक बर्ष पछि सारिएको टोकियो ओलम्पिकको नयाँ मिति तय भएको छ । विश्व खेलकुदको महाकुम्भ ओलम्पिक गेम्स सन् २०२१ को जुलाई २३ देखि अगस्ट ८ तारिखसम्म हुनेछ । आयोजक जापानले तय गरेको नयाँ मितिलाई अन्तर्राष्ट्रिय ओलम्पिक कमिटि (आईओसी) ले सहमति दिएको हो ।

यसअघि टोकियो ओलम्पिक आगामी जुलाई २४ देखि अगस्ट ९ तारिखका लागि तय भएको थियो । ओलम्पिकसँगै एकबर्ष पछि सरेको पारा ओलम्पिक गेम्स भने सन् २०२१ को अगस्ट २४ देखि सेप्टेम्बर ५ तारिखसम्म हुनेछ ।

महामारीको रुपमा विश्वभर फैलिएको कोरोनाका कारण ओलम्पिक रोक्न अधिकांश देशले माग गरेपछि जापान सरकार र आईओसी ओलम्पिक एक बर्ष पछि सार्न सहमत भएका थिए । ओलम्पिक टच टोकियो शहर पुगिसकेका कारण ओलम्पिक सरेपनि नाम भने टोकियो ओलम्पिक नै रहने छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.