केन्द्रीय संस्करण

करिश्माको आक्रोश: के सबै समस्या कलाकारले समाधान गर्नुपर्ने ?

person explore access_timeचैत १७, २०७६ chat_bubble_outline2
file photo

काठमाडौं । कोरोनाको महामारीले विश्वलाई आतंकित बनाएको छ । यसबिरुद्ध लड्न हरेक देशका कलाकाहरुले सरकारलाई सहयोग गरिरहेका छन् । बलिउडका कलाकारले पनि सरकारलाई सहयोग गरेको समाचार चारै तिर मिडियामा देख्न पाइन्छ ।

यस्तो अवस्थामा पनि नेपाली कलाकारले पनि सरकारलाई सहयोग गर्नुपर्ने समाचार केही मिडियाले बनाएका छन् । केही मिडियाले कलाकार मौन बसेको भन्दै आलोचना समेत गरेको देख्न सकिन्छ । उक्त अलोचना प्रति अभिनेत्री करिश्मा मानन्धर भने आगो भएकी छन् । उनले सामाजिक सञ्जालमा एक स्टाटस पोष्ट गर्दै सबै समस्याको समाधान कलाकारले गर्नुपर्ने हो भन्दै आक्रोस ब्यक्ति गरेकी छन् ।

करिश्माले लेखेकी छन्, ‘के भनेको के ? के सेलिब्रेटीले सबै समस्याको समाधान गर्नुपर्ने हो ? अनि के काम सरकारको ?’ करिश्माले आफुहरु धुर्मुस सुन्तली, रबि लामिछाने हौ र भनेर प्रश्न गर्दै भगवानलाई खोज्न आग्रह समेत गरेकी छन् ।  उनले घुमाउरो पारामा यस्तै समस्याको समाधानका लागि आफुहरुले भोट गरेको समेत बताएकी छन् । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

  1. March 30, 2020, 2:07 p.m. तरंग सागर
    होइन हो दिदी समस्या परेको बेला मा सबै को सहयोग आवस्यकता हुन्छ पो भनेको हो नि अनि कलाकार जस्तो ले यस्तो भन्न त अलि सुहाउँदैन फेरि हजुर हरु ले दिन नै पर्छ भनेर वारेन्ट त कसैले काटेको त छैन होला नि ? सरकार ले त गरेकै छ नि ,मीठो वचन ले हौसला दिनु को साटो आगो नै किन हुनुपर्ने , के कन नै हामिले नै देस चलाएको झै गरेर पोस्ट गर्नु अनि सान्दर्भिक भएन, सके गर न सके सहानुभूति दिन पनि बोलिदेउ भनेर भन्न पनि न पाइने हो भने हजुर को फिल्म हामिले नि किन हेरिदिनु पर्ने त ?
  2.  0 Reply
  3. March 30, 2020, 1:52 p.m. Binaya gurung
    सहि भन्नुभयो उहाँले किनकी कलाकारको काम त दर्शकलाई मनोरंजन दिने मात्रा पो होनि त।।अनि त्योइ मनोरंजन दिए बापत पाउने रकमले जीवन गुजारा गर्दै ठिक्क हुन्छ,सहयोग गर्ने त हैसियत नि हुनुपर्योनी .. कि कसो हो??
  4.  0 Reply

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.