केन्द्रीय संस्करण

क्यानडाका प्रधानमन्त्रीकी श्रीमती कोरोनाभाइरसको संक्रमणबाट मुक्त

person explore access_timeचैत १५, २०७६ chat_bubble_outline0

क्यानडाका प्रधानमन्त्रीकी श्रीमती कोरोनाभाइरस संक्रमणबाट मुक्त भएकी छिन् ।

सोसल मिडियामा जारी गरिएको बयानमा प्रधानमन्त्री पत्नी सोफी ग्रेगवर ट्रूडोले भनिन्, ‘म पहिलाभन्दा निकै राम्रो महसुस गरिरहेकी छु ।’ सोफीले आफू डाक्टर र ओटावा जनस्वास्थ्यको सहयोगमा ठिक भएको जानकारी दिएकी छिन् ।

जस्टिन ट्रूडो कार्यालयले १२ मार्चमा सोफीलाई कोरोना भाइरसको संक्रमण देखिएको जानकारी दिएको थियो । त्यतिबेला उनी लण्डनबाट फर्किएकी थिइन् । उक्त घटनापछि प्रधानमन्त्री र उनको परिवार आफ्नो घरबाट बाहिर निस्केको थिएन ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.