केन्द्रीय संस्करण

सनराइज बैंकले दियो नेपाल पुलिस हस्पिटललाई ६५ थान पीपीई उपकरण

person explore access_timeचैत १४, २०७६ chat_bubble_outline0

कठमाडौं– सनराइज बैंकले कोरोनाभाइरस (कोभिड–१९) लाई मध्यनजर गर्दै नेपाल पुलिस हस्पिटल महाराजगञ्जमा काम गर्ने डाक्टर तथा अन्य कर्मचारीहरुलाई ६५ थान व्यक्तिगत  सुरक्षात्मक उपकरण (पीपीई) सहयोग गरेको छ । 

यसबाट हस्पिटलका डाक्टर तथा अन्य कर्मचारीहरुलाई रोकथाम तथा नियन्त्रण गर्न थप मद्दत पुग्ने विश्वास बैंकको छ छ । 

सम्पूर्ण विश्व नै त्रसित हुनेगरी फैलिरहेको कोरोनाभाइरसले नेपाललाई समेत असर गरेसँगै नेपाल सरकारले सात दिनको लकडाउन गरी आ–आफ्नो घरमा सुरक्षित रहन भनेको छ । यो अवस्थामा नेपाल सरकारलाई साथ दिन र सहयोग गर्न सबै सघंसस्था तथा व्यक्तिहरुको भूमिका उत्तिकै हुन्छ ।

यहि अवधारणाअन्तर्गत सनराइज बैंकले समाजिक उत्तरदायित्व वहन गरी कोरोनाभाइरसलाई मध्यनजर गर्दै नेपाल पुलिस हस्पिटल महाराजगंजमा काम गर्ने डाक्टर तथा अन्य कर्मचारीहरुलाई व्यक्तिगत  सुरक्षात्मक उपकरण ६५ थान सहयोग गरेको जनाएको छ । 

नेपाल पुलिस प्रधान कार्यालय नक्सालमा शुक्रबार आयोजित एक कार्यक्रमका बीच बैंकका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत जनक शर्मा पौड्यालले आइ.जी.पी. ठाकुर प्रसाद ज्ञावालीलाई व्यक्तिगत सुरक्षात्मक उपकरण हस्तान्तरण गरेका हुन् । बैंकले आगामी दिनमा पनि देशका विभिन्न समाजिक कार्यमा हातेमालो गर्दै जाने सिइओ शर्माले बताए ।

कार्यक्रममा आइ.जी.पी ठाकुर प्रसाद ज्ञावालीले यस्तो कार्यले हस्पिटललाई ठुलो राहत भएको बताए ।


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.