केन्द्रीय संस्करण
लकडाउन

लकडाउनको दोस्रो दिन : आज झनै सुनसान (फोटोफिचर)

person explore access_timeचैत १२, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । कोरोनभाइरस (कोभिड–१९) को महामारीको सन्त्रासका बीच देश अहिले पूरै लकडाउनमा रहेको छ । मङ्गलबारबाट लागू भएको लकडाउनको आज दोस्रो दिन हो । पहिलो दिन भएकाले सरकारले लकडाउन केही खुकुलो गरेको थियो । जसले गर्दा सडकमा मानिसहरुको बाक्लै भीड देखिएको थियो । तर, बुधबार भने सरकारले थप कडाइको नीति अख्तियार गरेको छ भने सर्वसाधारणले पनि सरकारको आह्वानलाई पालना गर्दै घरमा नै बसेका छन् । त्यही भएर बुधबार राजधानी काठमाडौँका सडकहरु झनै सुनसान देखिएका छन् ।

हेरौँ फोटोपत्रकार सुवास श्रेष्ठ र कृष्णा खड्काले कैद गरेका तस्विरहरुः

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.