केन्द्रीय संस्करण

यूएईमा भिसा सकिएर समस्यामा पर्नुभएको छ ? दूतावासमा सम्पर्क गर्नुहोस्

person explore access_timeचैत १०, २०७६ chat_bubble_outline0

युएई। यूएईमा हुनुहुन्छ र भिसा सकिएर वा नेपाल फर्किन नपाएर समस्यामा पर्नु भएको छ  भने नआत्तिनुहोस् । बरु सिधै नेपाली दूतावास आबुधाबीमा सम्पर्क गर्नुहोस् ।

यूएई सरकारले कोरोनाको कारण उत्पन्न परिस्थितिले कुनै पनि देशका नागरिकलाई समस्या पर्न नदिने र परेकालाई सम्बन्धित देशको दूतावासमार्फत समस्याको सम्बोधन गर्ने बताएलगत्तै नेपाली दूतावासले पनि यसमा तदारुकता देखाएको हाे।

कोरोनाका कारण उत्पन्न कुनै पनि परिस्थितीले समस्यामा परेको भए यहाँको स्थानीय निकायसँगै दूतावासको सम्पर्क नम्बर, दूतावासको फेसबूक पेज, वा जुनसुकै माध्यममार्फत पनि सम्पर्क गर्न दूतावासले अनुरोध गरेको छ ।

दूतावासले त्यसरी समस्यामा परेका नेपाली नागरिकसँग विभिन्न माध्यममार्फत सम्पर्क गर्ने, उनीहरुको तथ्यांक राख्ने र समाधानका लागि सम्बन्धित निकायसँग समन्वय गर्ने गरी श्रम काउन्सिलर निर्मला थापालाई जिम्मेवारी दिएको छ।

समस्यामा परेका नेपालीको संख्या दैनिक बढेकोप्रति दूतावासले आइतबार यूएईको परराष्ट्र मन्त्रालयमार्फत कुटनैतिक पत्राचार गरेको थियो । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...