केन्द्रीय संस्करण

खेलकुदका सबै संरचना क्वारेन्टाईन बनाउन सकिने

person explore access_timeचैत १०, २०७६ chat_bubble_outline0
file photo

काठमाडौं । महामारीको रुपमा फैलिएको कोरोना भाईरसविरुद्ध लड्न राष्ट्रिय खेलकुद परिषद (राखेप)ले आफ्नो मातहतमा रहेका सम्पूर्ण भौतिक संरचनाहरुलाई क्वारेन्टाईन रुपमा प्रयोग गर्न दिने जनाएको छ । राखेप प्रशासन विभाग प्रमुख कुलबहादुर थापाले सोमबार प्रेस विज्ञप्ति जारी गर्दै आवश्यक परेका त्रिपुरेश्वरस्थित दशरथ रंगशालासहित सम्पूर्ण पूर्वाधारलाई क्वारेन्टाईनको रुपमा प्रयोग गर्न सकिने उल्लेख गरेका छन् ।

राखेपले दशरथ रंगशालासहित ललितपुर सातदोबाटो खेलकुद परिसर, मुलपानी क्रिकेट मैदान, कीर्तिपुरस्थित टियु मैदान, च्यासल स्टेडियक, सानो गौचरनको मैदान र सातवटै प्रदेशका संरचनालाई क्वारेन्टाईनको रुपमा प्रयोग गर्न सकिने जनाएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.