केन्द्रीय संस्करण

भीम रावलले भने: सुदूरपश्चिममा स्वास्थ्यकर्मी र औषधी तुरून्त पठाइयोस्

person explore access_timeचैत ९, २०७६ chat_bubble_outline1
FILE PHOTO

काठमाडौं । सत्तारुढ दल नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) नेता भीम रावलले दक्षिणी सीमामा अनियन्त्रित आवागमन रोक्न सरकारसँग आग्रह गरेको छन् । आइतबार आफ्नो ट्वीटर ह्यान्डलमा लेखेका छन्, ‘दक्षिणी सीमामा अनियन्त्रित आवागमन रोक्ने, स्वास्थ्य जाँचको प्रबन्ध गर्नेबारे दुई हप्ता अघि प्रतिनिधिसभामा बोलेको थिएँ ।’

शनिबार भारतबाट सुदूरपश्चिम प्रदेशको गड्डाचौकी हुँदै ठूलो संख्यामा मानिसहरु भित्रिएका थिए । सोही कुरालाई इङ्गित गर्दै रावलले अगाडि लेखेका छन्, ‘सुदूरपश्चिम प्रदेशको गड्डाचौकी लगायतका भन्सार विन्दुमा समस्या देखिएको छ । स्वास्थ्यकर्मी, कल्निकल मास्क, सुरक्षा पोशाक, स्वास्थ्य जाँच उपकरण, ओखती तुरून्त पठाइयोस् ।’

यद्यपि शनिबार विहान कञ्चनपुरका प्रमुख जिल्ला अधिकारी नुरहरि खतिवडाको अध्यक्षतामा बसेको सुरक्षा निकाय, स्वास्थ्य कार्यालय र स्थानीय तहका पदाधिकारीको बैठकले कोरोना भाइरसको सम्भावित संक्रमण रोकथामका लागि गड्डाचौकी नाका बन्द गर्ने निर्णय गरेको  थियो ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

  1. March 22, 2020, 2:08 p.m. Khagendra dhami
    Thaka cha
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.