केन्द्रीय संस्करण

सामूहिक बलात्कार गरेको आरोपमा काठमाडौंको तिनथानाबाट ३ जना पक्राउ

person explore access_timeचैत ४, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । प्रहरीले काठमाडौंको चन्द्रागिरि नगरपालिका–१५ तिनथानाबाट सामुहिक बलात्कार गरेको आरोपमा ३ जनालाई पक्राउ गरेको छ । महानगरीय प्रहरी बृत थानकोट र महानगरीय प्रहरी प्रभाग नैकापबाट खटिएको प्रहरी टोलिले सामुहिक बलात्कार गरेको आरोपमा ३ जनालाई पक्राउ गरेको हो । 

पक्राउ पर्नेमा दाङको राप्ती गाउँपालिका वडा नं.१ घर हुने वर्ष २४ को सञ्जय  घर्ती मगर, सिन्धुलीको सुनकोशी गाउँपालिका वडा नं. ९ घर हुने वर्ष १९ को पासाङ तामाङ, रामेछाप गोकुलगंगा गाउँपालिका वडा नं. २ घर हुने वर्ष १९ को कपिल खडका रहेका छन् ।

महानगरीय प्रहरी बृत थानकोटका प्रमुख डिएसपी घनश्याम श्रेष्ठले  तिनथानास्थित गस्ती गर्ने क्रममा वर्ष १७ की एक बालिकालाई  अपरिचित ३ जना व्यक्तिहरूले  जबर्जस्ती करणी गरेको सूचनाको आधारमा प्रहरी  टोलीले उक्त घटनामा संलग्न  व्यक्तिहरूलाई तत्काल नियन्त्रणमा लिएको बताए ।
प्रहरीको प्रारम्भिक अनुसन्धानको क्रममा ३ जनाले बालिकालाई सडक किनारामा पार्किङ्ग गरी राखेको ना ३ ख ६९४ नम्बरको ट्रकको अगाडिको भागमा लगेर जबर्जस्ति करणी गरेका थिए ।
प्रहरीले  पक्राउ परेका ३ जनालाई मुलुकी अपराध संहिता २०७४ को करणी सम्बन्धी कसुरमा अनुसन्धान तथा कार्वाही सुरु भएको जनाएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.