केन्द्रीय संस्करण

नेकपाका नेता भीम रावल अब ‘डाक्टर’

person explore access_timeचैत ३, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नेपाली राजनीतिक वृत्तमा अर्का एक जना पीएचडी डाक्टर थपिएका छन् । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी(नेकपा) का नेता पीएचडी डाक्टर थपिएका हुन् । सो पार्टीका स्थायी समिति सदस्य भीम रावल पछिल्लो पटक डाक्टरका रुपमा थपिएका हुन् । 

नेता रावलले राजनीतिक हिंशा र माओवादी द्वन्द्व पोलिटिकल भायोलेन्स एण्ड द माओइस्ट इनसरजेन्सी इन नेपाल (Political Violence and the Maoist Insurgency in Nepal) विषयमा मा विषयमा विद्यावारिधि (पीएचडी) उपाधि हासिल गरेका हुन् ।

यसअघि नेकपाका स्थायी समिति सदस्य बेदुराम भुषालले पीएचडी उपाधी प्राप्त गरेका थिए । भुषालले जनताको बहुदलीय जनवाद (जवज)को ऐतिहासिक विकासक्रम शिर्षकमा उपाधी प्राप्त गरेका थिए । रावलले नेकपामा राष्ट्रवादी नेताको रुपमा छवि बनाएका छन् । रावलले प्रस्तुत गरेको उक्त विषयको शोध प्रबन्धलाई त्रिभुवन विश्वविद्यालयको मानविकी संकायको रिसर्च कमिटीले स्वीकार सोमबार स्वीकार गरेको हो ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.