केन्द्रीय संस्करण
फोटोफिचर

‘गेट वेल सुन पीएम’ : टिचिङमा प्लेकार्ड बोकेर प्रधानमन्त्रीको स्वास्थ्य लाभको कामना

person explore access_timeफागुन २१, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको बुधबार दोस्रो पटक मिर्गौला प्रत्यारोपण हुदैछ । प्रत्यारोपणका लागि प्रधानमन्त्री ओली सोमबार साँझ त्रिवि शिक्षण अस्पताल भर्ना भएका छन् । यसैबीच प्रधानमन्त्रीको शीघ्र स्वास्थ्य लाभको कामनासहित अखिल नेपाल राष्ट्रिय स्वतन्त्र विद्यार्थी युनियनका नेता कार्यकर्ता बुधबार बिहानै त्रिवि शिक्षण अस्पताल पुगेका छन् ।

उनीहरुले प्रधानमन्त्रीको फोटोसहितका प्लेकार्ड बोकेर अस्पताल परिसर पुगेर स्वास्थ्य लाभको कामना गरेका हुन् । यसअघि उनीहरुले मङ्गलबार साँझ माइतीघरमा दीप प्रज्वलन गरेका थिए । प्रधानमन्त्रीको शीघ्र स्वास्थ्य लाभका लागि सबै नेपालीको तर्फबाट दीप प्रज्वलन गरिएको अनेरास्ववियूका संयोजक ऐन महरले जानकारी दिए ।'


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.