केन्द्रीय संस्करण

रातोपाटीकर्मी केसी सम्मानित

person explore access_timeफागुन १६, २०७६ chat_bubble_outline0

बुटवल । उच्च शिक्षालय तथा विद्यालय संघ (हिसान) रुपन्देहीले रातोपााटीकर्मी तेजेन्द्र केसीलाई सम्मान गरेको छ । शुक्रबार बुटवलमा हिसान रुपन्देहीको १० औँ साधारण सभाको  अवसरमा रातोपाटी अनलाइन प्रदेश ५ का संयोजक तेजेन्द्र केसीलाई पत्रकारिताको क्षेत्रबाट रुपन्देहीको शिक्षिक क्षेत्रमा महत्वपूर्ण योगदान गरेको भन्दै  शैक्षिक  पत्रकारिता पुस्कार प्रदान गरिएको हो । 

केसीलाई प्रमुख अतिथि शिक्षालय तथा माध्यमिक विद्यालय संघ (हिसान) केन्द्रीय वरिष्ठ उपाध्यक्ष नवराज पाण्डेले  नगद तथा दोसल्लासहित सम्मान पत्र हस्तान्त्रण गरेका थिए । हिसान रुपन्देहीले अब प्रत्येक वर्ष पत्रकारलाई पुरस्कृत गर्ने जनाएको छ । केसीले एक दशकदेखि बुटवललाई कर्मथलो बनाए पत्रकारिता गरेका छन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...